Digitális osztáylterem

Kivitel
    fóliázott, lécezett

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• A Steinberger nyelvi tablók egyik legnépszerűbbike az angol rendszerező nyelvtani sorozat. Ennek harmadik tagja az oly egyszerűnek vélt, de mégis sok buktatóval járó jelen időket tárgyalja: szemléletes és humoros rajzokkal vezeti be az ezekhez kapcsolódó állító, tagadó és kérdő mondatszerkezeteket. A tabló hátoldala segítségével a mindennapi tevékenységek fogalmait: iskola, otthon, játszótér, háztartás, pihenés rögzíthetjük. A kezdő nyelvtanulónak sokat segíthet, alapvető szavakat tartalmazó, nélkülözhetetlen oktatótabló-sorozat.

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és mnőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

Vásároljon a Basic English III. oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft