Basic English III. DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap

120 x 160
    Kivitel
    fóliázott, lécezett
Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben, 10 db ajándék Fixi tanulói munkalappal
  • A Steinberger nyelvi tablók egyik legnépszerűbbike az angol rendszerező nyelvtani sorozat. Ennek harmadik tagja az oly egyszerűnek vélt, de mégis sok buktatóval járó jelen időket tárgyalja: szemléletes és humoros rajzokkal vezeti be az ezekhez kapcsolódó állító, tagadó és kérdő mondatszerkezeteket. A tabló hátoldala segítségével a mindennapi tevékenységek fogalmait: iskola, otthon, játszótér, háztartás, pihenés rögzíthetjük. A kezdő nyelvtanulónak sokat segíthet, alapvető szavakat tartalmazó, nélkülözhetetlen oktatótabló-sorozat.

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és mnőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

A tablóhoz 10 db Fixi tanulói munkalapot adunk ajándékba, a tablóéval teljesen megegyező tartalommal és írható-letörölhető felülettel. További példányok webáruházunkban megvásárolhatók.