Basic English IV. DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap

120 x 160
    Kivitel
    fóliázott, lécezett
Kétoldalas oktatótabló, lécezett-fóliázott kivitelben, írható-lemosható fóliabevonattal, 10 db ajándék munkalappal.
  • A Steinberger nyelvi tablók egyik legnépszerűbbike az angol rendszerező nyelvtani sorozat. Ennek negyedik tagja az időfogalmakkal, gyakorisággal kapcsolatos kérdéseket és a leggyakoribb kifejezéseket tárgyalja. A tabló hátoldala segítségével az igeidők közül a múlt idővel ismerkedhetünk meg. A kezdő nyelvtanulónak sokat segíthet, alapvető szavakat tartalmazó, nélkülözhetetlen oktatótabló-sorozat.

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és minőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

Rendelje meg a sorozat töbi tagját és a kapcsolódó Fixi tanulói munkalapokat is!