Basic Facts about Great Britain DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap

160 x 120
    Kivitel
    fóliázott, lécezett
Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben, 10 db. ajándék munkalappal. Nyelvvizsgához, érettségihez ajánljuk.
  • Az angol nyelv tanításában elengedhetetlen az angol nyelvű országok ismerete. A tabló áttekintést ad Nagy-Britannia történetéről, gazdaságáról, államrendszeréről és szokásairól. Nagy segítség az érettségire és nyelvvizsgára készülők számára!

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és mnőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

A tablóhoz 10 db Fixi tanulói munkalapot adunk ajándékba, a tablóéval teljesen megegyező tartalommal és írható-letörölhető felülettel. További példányok webáruházunkban megvásárolhatók.