Deutschland im Überblick DUO

Kivitel
    fóliázott, lécezett

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Minden lényeges ismeretanyag, ami a Németország iránt érdeklődőknek, a német nyelvet és kultúrát megismerőknek alapvetően fontos, megtalálható ezen a térképes tablón. Történelmi áttekintés, jeles személyiségek, az iskola-rendszer, valamint a Bundestag felépítése is helyet kapott az előoldalon, amit számos praktikus (pl. közlekedési) információ egészít ki. A hátoldalon részletesen kidolgozott domborzati-gazdasági térkép ad képet az országról, a legjellegzetesebb turisztikai látványosságok képeivel.

Vásároljon a Deutschland im Überblick oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft