Digitális osztáylterem

Kivitel
    fóliázott, lécezett

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Az öltözködéssel és az időjárással kapcsolatos német kifejezések összefoglalása, a nyelvtanulás megkönnyítésére. A fehérneműktől az esőkabátig, a hálóruháktól sportruházatig a legkülönfélébb ruhadarabok nevei megtalálhatóak tablónkon. Ugyanígy az évszakok nevei is és az időjárás jellemzésére szolgáló kifejezések is elsajátíthatóak segítségével. Írható-letörölhető fóliával bevont felülete és a hátoldalán található munkaoldal lehetővé teszi a tudás ellenőrzését is. Tekintse meg többi német nyelvi tablónkat is!

Vásároljon a Die Kleidung oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft