Digitális osztáylterem

Eduardo

• Eduardo
    Eduardo

Az eduARdo egy oktatási célokra kifejlesztett kiterjesztett valóság (augmented reality, AR) tartalom kezelő applikáció, mely a tartalommegjelenítésen túl saját tartalmak létrehozására, illetve már meglévők módosítására is lehetőséget nyújt.
Nyomtatott, vagy képernyőn megjelenített hívóképek (triggerképek, markerek) segítségével képes különböző típusú digitális tartalmak megjelenítésére: 3D modellek, képek, videó és hanganyagok. Az előfizetéssel rendelkező felhasználók ezeket saját felhasználói fiókjukba mentve rövid megjegyzésekkel (címkékkel) és bővebb jegyzetekkel is elláthatják, a markereket saját igényeik szerint megváltoztathatják. Ezen felül kép, hang, videó és gif típusú saját tartalmakat is létrehozhatnak, melyeket saját csoportjaik, intézményük, vagy az összes eduARdo felhasználó között meg is oszthatnak.
  • Használja a tartalmakat!

Az eduARdo segítségével korszerű és látványos módon mutathat be olyan élőlényeket, jelenségeket, melyeket a valóságban nem hozhatók be az osztályterembe.

Sok természettudományi, nyelvi, társadalomtudományi, és művészeti AR tartalom érhető el az alkalmazásban. Tantárgyak és témák szerint kategorizált 3D modellek, videók, hang-, és képanyagok közül válogathatnak a felhasználók. Az elérhető tartalmak köre folyamatosan bővül, de a tanárok és diákok maguk is létrehozhatják saját kiterjesztettvalóság tartalmaikat, melyeket meg is oszthatnak egymással.

Készítsen saját AR tartalmakat!

Válasszák ki a kívánt digitális tartalmat, válasszák ki hozzá a hívóképet, vagy az őket körülvevő valóság egy részletéről készítsenek fényképet. Az applikációban néhány kattintással kapcsolják össze egymással a kettőt, majd helyezzenek el rajta feliratokat, fűzzenek hozzá feljegyzéseket. A saját tartalomkészítés nagy mértékben növeli az ismeretek elsajátításának hatékonyságát és számtalan további lehetőséget kínál az élményalapú oktatás megvalósításához.

Nézze meg az eduARdo katalógust itt >>