Művészeti nevelés taneszközök

Elektromos alapjelenségek

• Elektromos alapjelenségek
    SJ_BD-APP11

Oktató szoftver, a mindennapi életből merí példákat, amelynek segítségével a diákok könnyebben elsajátíthatják a fizika tantárgyat és azon belűl az elektromosságtant.

Termékleírás:

Szemléletes, és a mindennapi életből vett példák alapján hozza közelebb a fizifát a tanulókhoz a tananyag. Számtalan kísérleti lehetőség, szemkápráztató 3D képek és animációk és modellek teszik még érthetőbbé ezt a nehezen elmagyarázható anyagot. • Hajlítsunk csapvizet • Az elektromos állapot • Kölcsönhatás elektromos állapotban lévő testek között • Az elektromos állapot átadása • Az elektromos állapot mérése elektroszkóppal • Az elektromos állapot vezetése • Az elektromos állapot „átkanalazása” • Pozitív és negatív töltés egyesítése • Töltésszétválasztás • Coulomb törvény 1 • Coulomb törvény 2. Korosztály: 11-13 év.