Digitális osztáylterem

70x100 cm
    Kivitel
    fóliázott, falécezett

Az egészséges életmódhoz ad alapvető tanácsokat a kicsiknek, a munkalapok hátoldalán órarenddel.Írható, törölhető, lefűzhető.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Az egészséges életmódhoz elengedhetetlen tanácsokat ismerteti képekkel szemléltetve. Mit együnk, hogy egészségesek legyünk és mit ne. Napi tisztálkodási rutin kialakítására, ösztönzi a gyerekeket, hogy tartsanak tisztaságot a környezetükben, kiránduljanak, játszanak sokat a szabadban, de azért a megfelelő pihenést is kihangsúlyozza.

A tanulói munkalap hátoldalán található írható, törölhető órarend segíti a kisiskolásokat a rendszerességre és pontosságra nevelésre.

Vásároljon a Élj egészségesen oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft