Digitális osztáylterem

fisch_mk
    Státusz
    ÚJ
.Ez a tanulókészlet ideális a leendő gépgyártók, technikusok vagy mérnökök számára: hogyan működik a kardánhajtás vagy a kézi sebességváltó? Mi az a bolygómű? Hogyan építsünk stabil hidat? Ezekre és más alapvető kérdésekre a mechanika és a statika területéről kap választ ez a 30 különböző modellen alapuló építőkészlet. A készlet tantervreleváns témákat kínál a fizika, technológia, természettudományok STEM területeiről, és támogatja a hallgatókat a mechanikai és műszaki alapismeretek elsajátításában. A Mechanics 2.0 használható irányított és ingyenes órákon, és már sok iskolában használják.
  • A termék összetétele:
    Az összesen 500 fischertechnik komponens egyértelműen két válogató lapra van szétválogatva. Mindent egy masszív tárolódobozban szállítunk, a könnyen érthető építési útmutatóval együtt 30 különböző nehézségi szintű modellhez.

Tanítási fókusz:
    - mechanika
    - statika
    - dinamika
    - az erők hatása testekre és tárgyakraok iskolában használják.