Digitális osztáylterem

fisch_1
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik oktatási termékek átfogó, szabadon hozzáférhető tananyagokat tartalmaznak. Ezeket a tanárképző főiskolákkal, tanárokkal és didaktikusokkal együtt fejlesztették ki, és ideálisak az osztálytermi igényeknek. A témabevezetés mellett elérhetőek az óratervek feladatlapokkal és oktatási terv hivatkozásokkal.
  • A fiatal feltalálók és kutatók kíváncsiak és mindent megkérdőjeleznek. Hogyan gyullad ki a lépcsőházi világítás? Miért folytatódik az alján, és a tetején ismét hátrál? A gyerekek szórakoztató módon megtanulják a válaszokat ezekre és más kérdésekre kilenc modell és 25 kísérlet alapján az osztálykészlet elektromos vezérlésén keresztül. A készlet mindent megtanít az elektromos áramkörökről, egyszerű alkalmazások segítségével, a gyerekek számára érthető módon. A modelleket könnyű felépíteni az osztályteremben, és integrálni lehet a teljesen megtervezett feladatokkal és megoldásokkal. Az osztálykészlet 16 egyéni készletet tartalmaz, és például 30 tanuló és egy tanár számára alkalmas.