Digitális osztáylterem

fisch_3
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik oktatási termékek átfogó, szabadon hozzáférhető tananyagokat tartalmaznak. Ezeket a tanárképző főiskolákkal, tanárokkal és didaktikusokkal együtt fejlesztették ki, és ideálisak az osztálytermi igényeknek. A témabevezetés mellett elérhetőek az óratervek feladatlapokkal és oktatási terv hivatkozásokkal.
  • A megújuló energiaforrások egyre fontosabbak. Napenergia osztálykészletünk tökéletes módja annak, hogy a legfiatalabb diákokat is szórakoztató módon tanítsuk meg a napenergiáról. Három könnyen elkészíthető modell segíti az oktatókat a napenergia alapelveinek megtanításában tíz teljesen megtervezett feladat és megoldás felhasználásával, miközben szórakoztató és izgalmas felfedezéseket nyújtanak. Az osztálykészlet 16 egyéni készletet tartalmaz, és például 30 tanuló és egy tanár számára alkalmas.