Művészeti nevelés taneszközök

Fényterjedés

SJ_BD-APP12

Oktató szoftver, a mindennapi példákon keresztül a tanulók könnyebben elsajátíthatják a fizika tantárgy tananyagát.

Termékleírás:

Szemléletes, és a mindennapi életből vett példák alapján hozza közelebb a fizifát a tanulókhoz a tananyag. Számtalan kísérleti lehetőség, szemkápráztató 3D képek és animációk és modellek teszik még érthetőbbé ezt a nehezen elmagyarázható anyagot. Témakörök: • A fénysugár fogalma, terjedési tulajdonságai • Fénynyaláb, fénysugár • Fénysugarak • A fény egyenes vonalú terjedése – Tornasor • A fény egyenes vonalú terjedése – Gumicső • A fény egyenes vonalú terjedése – Sötétben kanyarban haladó gépkocsi • Árnyékjelenségek • Pota féle sötétkamra. Korosztály: 12-16 év. Csak androidon fut!