Pályázat

választható
    Kivitel
    fóliázott, falécezett

A tabló átfogóan mutatja be a fogamzás folyamatát: a havi ciklust, a peteérés időpontját és jeleit, a fogamzás feltételeit és folyamatát, valamint a terhesség első jeleit.
  • A legújabb felmérések szerint a fiatalok serdülése és nemi élete is 3-5 évvel elõbb kezdõdik, mint 20-25 évvel ezelõtt. Ma már a lányok is átlagosan 15-16 éves korban veszítik el a szüzességüket, és ezért sokan a nem kívánt terhességek ellen nem tudnak hatékonyan védekezni, így száz élveszületésre az elmúlt években közel 60, míg tavaly több mint 55 terhesség-megszakítás jutott. A Stiefel egészségnevelés-tablósorozata segítheti a fiatalokat és a tanárokat is abban, hogy ezekre a problémákra megoldást találjanak. A tabló átfogóan mutatja be a fogamzás folyamatát: a havi ciklust, a peteérés idõpontját és jeleit, a fogamzás feltételeit és folyamatát, valamint a terhesség elsõ jeleit. Kedvezményes csomagban is megvásárolható. Fali oktatótabló - fóliázott, faléces kivitel.