Digitális osztáylterem

fisch_kmb
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik új „Starter Set for micro:bit” programozása a micro:bit egytáblás számítógépekkel való programozás alapelveit tanítja meg a harmadik osztályos és idősebb diákok számára, könnyen érthető módon. Ez a komplett készlet tartalmaz egy fischertechnik alkatrészkészletet három helyhez kötött modell építéséhez és az új fischertechnik „micro:bit IO F5 adaptert”. Az adapterkártya 8 kimenettel és 6 bemenettel rendelkezik. Egyszerű, könnyen érthető bemutató modellek (gyalogos sétatábla, kézszárító, sorompó) vezérlésére használható, működtetőkkel és érzékelőkkel a „micro:bit board” segítségével. A kiegészítő pedagógiai kézikönyv segítséget nyújt a modellek elindításához, számos izgalmas feladatot kínál, és ingyenesen letölthető az eLearning portálról.
  • További oktatóanyagok:
    A következők ingyenesen letölthetők a fischertechnik eLearning portálról: Didaktikai anyagok, Programozási példák, információk a Micro:bit kártyáról, információk a fischertechnik IO adapte-ről és információk a Make Code szoftverről

A termék tartalma:
    Összesen 90 alkatrész, beleértve 1 x XS motort, 2 x gombokat, 1 x fotótranzisztort, 2 x LED lámpát, 1 x fischertechnik IO adaptert és 1 x nyomtatott építési kézikönyvet, 1 x online elérhető didaktikai anyagokat és 1 x erős tárolódobozt borítólappal és alkatrészlistával.

Főbb tantárgyak:
    - Korai programozás
    - Érzékelők és aktuátorok felhasználása és alkalmazása
    - Irányítás, mérés és szabályozás
    - Együttműködés és interakciók hardver és szoftver között
    - Csoportmunka különböző szerepekben