Kidolgozott emelt szintű matematika érettségi tételek 2018

MK-1030_18

Ismertető:

A kötet a 2017 végén nyilvánosságra hozott, 2018-as, emelt szintű matematika érettségi vizsga szóbeli témaköreinek részletes kidolgozását tartalmazza. A könyv szakmai hitelességére garancia dr. Korányi Erzsébet Apáczai-díjas, Érdemes Tankönyvíró több évtizedes gyakorló gimnáziumi és egyetemi oktatási tapasztalata. A szerző nevéhez számos sikeres középiskolai tankönyvsorozat és feladatgyűjtemény elkészítése kötődik. Generációk tanulták a matematikát az általa kidolgozott módszer alapján.

•