Közlekedés tabló

100x70 cm
    Kivitel
    fóliázott, falécezett

A közlekedési járműveket és típusaikat és a hozzájuk tartozó közlekedési táblákat szemlélteti a tabló.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Fontos, hogy a gyermekek tisztában legyenek az alapvető közlekedési eszközökkel, és a közlekedési táblákkal, mert a mindennapi életük szerves része lesz, már egészen kisiskolás koruktól kezdve.

Ez a tabló gyönyörű ábrákkal szemlélteti a járművek típusait, valamint a hozzátartozó munkalap hátoldalán gyakorolhatják a kicsik, hogy milyen járművek közlekednek a városon belül, a városok között, valamint, hogy melyek a tömegközlekedéshez tartozó közlekedési eszközök.

Többféle méretben rendelhető, írható, letörölhető, tartós fóliabevonattal. Fóliázott, falécezett kivitelben.

Vásároljon a Közlekedés tabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft