LITE Biológia - Emberi test és működése 2

• LITE Biológia - Emberi test és működése 2
    SJ_BD-LI0406-HUHU

Oktató szoftver, amely segítségével könnyedén elsajátíthatják a tanulók a legfontosabb tudni valókat az emberi testről.

Termékleírás:

A tananyag az emberi test működését kompletten dolgozza fel, így akár több évfolyam tanításában is jól használható. A részletesen bemutatott animációk testünk belső részeit mutatják be nagyon szemléletes módon. Játékos feladatok segítségével pl. kiszámítható, megadva a magasságot és a testsúlyt, hogy a szervezetünkben hány százalékban van víz, illetve a ha a bőr felületét kiterítenénk, az hány négyzetméter lenne. Az egyes témaköröknél felhívjuk a figyelmet az egészséges életmód fontosságára. Témakörök: • Érzékszervek, • Emésztőszervrendszer I., • Emésztőszervrendszer II. CD-korongos verzió. Korosztály: 12-14 év.