LITE Biológia - Emberi test és működése 3

• LITE Biológia - Emberi test és működése 3
    SJ_BD-LI0407-HUHU

Oktató szoftver, amely segítségével a diákok könnyedén megismerhetik az emberi testet.

Termékleírás:

A tananyag az emberi test működését kompletten dolgozza fel, így akár több évfolyam tanításában is jól használható. A részletesen bemutatott animációk testünk belső részeit mutatják be nagyon szemléletes módon. Játékos feladatok segítségével pl. kiszámítható, megadva a magasságot és a testsúlyt, hogy a szervezetünkben hány százalékban van víz, illetve a ha a bőr felületét kiterítenénk, az hány négyzetméter lenne. Az egyes témaköröknél felhívjuk a figyelmet az egészséges életmód fontosságára. Témakörök: o Légzőszervrendszer o Keringési rendszer o Kiválasztórendszer o Érzékszervek o Szaporodás CD-korongos verzió Korosztály: 12-14 év.