LITE Súrlódás

• LITE Súrlódás
    SJ_BD-LITE21

Oktató szoftver, a súrlódás egy nagyon érdekes és fontos témakör a fizika oktatás során.

Termékleírás:

A súrlódás egy nagyon érdekes és fontos témakör a fizika oktatás során. Annak érdekében, hogy sok mindennapi jelenséget megérthessünk, fontos, hogy a súrlódás jelenségével tisztában legyünk. A Súrlódás, i-Doctum Lite anyag, lehetővé teszi, hogy ezt a témakört nagyon érdekesen és interaktívan mutassuk be a diákoknak, akik maguk is gyakorolhatnak az anyagban található feladatok segítségével, így a tapadási és csúszási súrlódás bemutatása és oktatása igazi élmény lesz min a tanárok, mind diákok részére. Témakörök: • Tapadási súrlódási erő • Tapadási súrlódási erő - feladat • Csúszási súrlódási erő • Csúszási súrlódási erő - feladat • Test a lejtőn - feladat CD-korongos verzió CD-korongos verzió. Korosztály: 12-14 év.