LITE Szív és keringési rendszer

• LITE Szív és keringési rendszer
    SJ_BD-LITE3

Oktató szoftver, a szív és a keringési rendszer i-Doctum LITE tananyag szemléletesen és izgalmasan mutatja be a szív és a keringési rendszer témakörét. 3D animációk és ábrák segítségével a diákok sokkal könnyebben megértik például a vér áramlását szervezetünkben, vagy a szív működését

Termékleírás:

A szív és a keringési rendszer i-Doctum LITE tananyag szemléletesen és izgalmasan mutatja be a szív és a keringési rendszer témakörét. 3D animációk és ábrák segítségével a diákok sokkal könnyebben megértik például a vér áramlását szervezetünkben, vagy a szív működését. Az érrendszeri betegségek ismertetésével megtaníthatjuk őket, hogy mire kell odafigyelniük, hogy egészséges maradjon a szívük és az érrendszerük. A feladatok, pedig segítenek elmélyíteni az átadott tudást. A legújabb LITE anyag kiválóan alkalmas a keringési rendszer átfogó és szemléletes ismertetésére.

Témakörök:

- A szív •

- A keringési rendszer •

- Az oxigénszállítás •

- Érrendszeri betegségek •

- Feladatok

CD-korongos verzió. Korosztály: 10-16 év.