LITE Zene

• LITE Zene
    SJ_BD-LITE20

Oktató szoftver, a szoftver ideális megoldás a gyerekek zenei képzésének megkezdéséhez, mind intézmények keretein belüli, mind otthoni felhasználásra.

Termékleírás:

A szoftver ideális megoldás a gyerekek zenei képzésének megkezdéséhez, mind intézmények keretein belüli, mind otthoni felhasználásra. A tananyag segít az alapvető zenei fogalmak, a szolmizáció elsajátításában, a hangszercsoportok és hangszerek megismerésében. A tananyag összefoglalásaként egy kreatív szintetizátorral készíthetnek saját zeneműveket a gyerekek, így a fantáziájukat és megszerzett tudásukat felhasználva válhatnak igazi zeneszerzővé. Az elkészült művek felvehetők, újra lejátszhatók. így akár bemutatókat is készíthetünk tanulóink munkáiból.

Témakörök:

- Ritmus és szolmizáció •