Levenhuk Blaze Compact 50 Figyelőtávcső

ÚJ
Akció: 49 640 Ft
Kezdete: 2022.06.29   Vége: 2022.07.31

A Levenhuk Blaze Compact 50 Figyelőtávcső kiváló választás azon vásárlók számára, akik aktív életmódot folytatnak, szeretnek túrázni és szeretik felfedezni a körülöttük lévő változatos világot. A többi figyelőtávcsőhöz képest az eszköz sokkal kompaktabb és könnyebb, így örömtelivé teszi az utazást. Ezen felül a modell ellenáll a víznek és a hónak, mivel vízhatlansága extrém megfigyelési körülmények között is megmarad.

• Jellemzők:

• Az optikai elemek nagyítási értéke zökkenőmentesen módosítható a 8x-os és a 24x-es érték között. Célszerű a megfigyeléseket alacsony nagyítási értéken végezni, a magasabb nagyítás mellett a nagyon távoli objektumok apró részleteit tanulmányozhatjuk alaposabban.
    • A több elemből álló, többszörösen bevonatolt optikai részek BK-7 típusú üvegből készültek, ezért olyan éles, kontrasztos és tiszta az általuk létrehozott kép. A megfigyeléseket alkonyatban is el lehet végezni, mivel a képek fényereje szinte ugyanaz marad.
    • A szögben döntött szemlencsének köszönhetően a magasan elhelyezkedő objektumok megfigyelése sem fárasztó. A 1.5 méteres közelfókusza révén a figyelőtávcső beltérben is használható.
    • A váz könnyű, hermetikusan záródó, nitrogénnel töltött műanyagból készült. A lencsék hirtelen hőmérséklet-változás esetén sem párásodnak be, víz, por, szennyeződés nem jut az optikai eszköz belsejébe.
    • Kis mérete ellenére a Levenhuk Blaze Compact 50 háromlábú állványra is csatlakoztatható. Ez a tulajdonsága jól jön akkor, ha hosszabb ideig szeretné a tájat tanulmányozni, vagy egy sporteseményt szeretne nyomon követni a stadionban.

A csomag tartalma:

• Figyelőtávcső
    • Szemlencséket és objektívlencséket védő sapkák
    • Törlőkendő
    • Tartótok a szállításhoz és tároláshoz
    • Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság

Specifikációk:

• Használat: vadászathoz és sportokhoz
    • Állítható zoom: igen
    • Nedvességálló: igen
    • Optikai anyagok: BK-7
    • Optikai bevonat: teljesen és több rétegben bevonatolt
    • Objektívlencse átmérője (rekesznyílás): 50 mm
    • Nagyítás foka: 8–24x
    • Látómező: 5–2.4°
    • Szemtávolság: 18 mm
    • Közelfókusz: 1.5 m
    • Látómező: 88-42 m/1000 m
    • Váz töltőanyaga: nitrogén
    • Vízálló: igen
    • Váz: műanyag
    • Ezenkívül: látható látómező: 45–57°; gumi szemkagyló
    • Rendeltetés: Általános használatra tervezett termék. A terméket 3 évnél idősebb gyermekek már használhatják.
    • Szemlencsék: levehető, fémből készült; 6 alkotóelem 4 csoportban; szögben megdöntve
    • Kilépő pupilla átmérője: 6.2–2.1 mm
    • Menet: 1/4"