Levenhuk G50 Üres tárgylemez, 50 db

• Levenhuk G50 Üres tárgylemez, 50 db
    LH16281

Levenhuk G50 üres tárgylemezek (50 darab)
Méret: 76x25 mm. Vastagság: 1,0–1,2 mm

Rendeltetési kör: mikrobiológiai, klinikai diagnosztikai, biokémiai stb. jellegű kutatás akár laboratóriumokban, akár iskolákban.

A polírozott élű tárgylemezeket azoknak a felhasználóknak terveztük, akik szeretnének saját maguk állandó tárgylemezeket készíteni.

A Levenhuk G50 üres tárgylemezek a modern technológiai lehetőségeknek megfelelően előállított, minőségi üvegből készülnek. A tárgylemez mindenhol egységesen vastag, így Ön akár nagyméretű mintákat is tanulmányozhat, és utána nincs szükség a fókusz módosítására.

Ezeknek a tárgylemezeknek a polírozott éleinek köszönhetően a képek kivételesen tiszták és élesek, rajtuk sem torzítás, sem vakító fény nem jelenik meg. Az előkészített tárgylemezek bármilyen márkájú és modellű mikroszkóppal használhatók. Komoly tudományos kutatásokhoz és hétköznapi megfigyelésekhez egyaránt ideálisak.

Rendeltetés: Általános használatra tervezett termék. A terméket 3 évnél idősebb gyermekek már használhatják.