Digitális osztáylterem

Levenhuk LabZZ M4 Binokuláris mikroszkóp, 20x

• Levenhuk LabZZ M4 Binokuláris mikroszkóp, 20x
    LH70789

A Levenhuk LabZZ M4 sztereomikroszkóp tökéletes eszköz nagyméretű ásványok, kövek, érmék, talajminták, növények vagy rovarok tanulmányozására.

• Jellemzők:

• A modell kifejezetten gyerekek számára készült. A mikroszkóp viszonylag kis méretű, könnyű, használata pedig nagyon egyszerű – segítségével az ifjú biológusok igazi tudományos kísérleteket végezhetnek, és többet tudhatnak meg a minket körülvevő világról.
    • A mikroszkóp kényelmes, binokuláris fejrésszel és 2x-es nagyítású objektívlencsével rendelkezik.
    • A legnagyobb, 40x-es nagyítás a készletben található két darab, egyenként 20x-os nagyítású, széles látómezejű szemlencsével érhető el.
    • A sztereoképek még a legapróbb részleteit is megmutatják a megfigyelt objektumoknak.
    • A hatalmas látómezővel még nagyméretű objektumok is tanulmányozhatók, a 40x-es nagyítás pedig segít részletesen megvizsgálni a textúrákat.
    • Az előkészített tárgylemezek a kerek tárgyasztalra vannak erősítve, azokat fém csíptetők rögzítik a helyükre.
    • Nem megfelelő fényviszonyok mellett a felső LED-világítás igencsak hasznos. Ez 2 darab AA méretű elemmel működik (az elem nem része a készletnek).

A csomag tartalma:

• Levenhuk LabZZ M4 sztereomikroszkóp
    • 20-szeres nagyítási fokú szemlencse (2 db)
    • Porvédő
    • Használati útmutató és élettartam garancia