Magyar történeti áttekintés a honfoglalás idejétől (iskolai falitabló)

• Magyar történeti áttekintés a honfoglalás idejétől (iskolai falitabló)
  • Méret
    100 x 70
    Kivitel
    fóliázott, falécezett
    Tömeg
    450 g/db

A magyarság történetének áttekintése az őshazától az uniós csatlakozásig. Történelmi oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

• A magyar történelem teljes áttekintését teszi lehetővé ez a tablónk egy részletesen kidolgozott időszalag segítségével, a honfoglalástól egészen napjainkig. Segít az időrendiség megértésében, az összefüggések felfedezésében, a konkrét eseményekkel kapcsolatos adatok elsajátításában.

Az ezeréves történelmet százéves részekre bontottuk, hogy az események történelmi távlatait könnyebb legyen áttekinteni.

Családfák ábrázolásával segít a kusza rokoni kapcsolatok, az utódlások megértésében, a rajzos uralkodó portrék megszemélyesítik a diákok számára a történelem szereplőit. A térképvázlatokon hazánk területi változásai is megelevenednek. Minden korosztály számára ajánljuk!

Az erős fóliabevonatnak és a speciálisan iskolai használatra tervezett falécezésnek köszönhetően kiválóan alkalmas osztálytermekben állandó kifüggesztésre. Az ismeretek elsajátítását nagymértékben segíti a gyerekek számára használható, külön vásárolható asztali Magyar Történeti Áttekintés.