Matematika - Írásbeli műveletek 4. osztályosoknak

VTSZ
    MK736
590 Ft

A matematika tantárgy végigkíséri az iskolát. A gyerekeknek sokszor gondot okoznak az írásbeli  feladatsorok, ezért ez a munkafüzetünk főleg erre a témára összpontosít. Negyedikes gyerekeknek, 170 matricával.

• Kedves Gyerekek! Már negyedik éve kezditek meg kalandozásaitokat a matematika csodálatos világában. Miután az előző tanévben megismertétek az írásbeli műveleteket, szinte gyerekjáték lesz a negyedik osztályos matematika. Ebben a tanévben a harmadik osztályban elsajátított ismeretekre alapozva 10 000-es számkörben fogtok feladatokat megoldani, de a munkafüzet kitekint 20 000-ig. A munkafüzetben változatos, játékos feladatok segítenek a gyakorlásban, a becslési és az önellenőrzés igény fejlesztésében, illetve a biztos műveletfogalom és számolási készség kialakításában az alapműveletek körében. A móka kedvéért ehhez a munkafüzethez 170 darab matrica tarozik, melyek a feladatok megoldásához kapcsolódnak, így ha jól dolgoztál beragaszthatod a megfelelő helyre ezeket jutalomként! Számolásra fel! Jó munkát, jó szórakozást!