Nemi betegségek 1. (általános ismertető) - fali oktatótabló

választható
    Kivitel
    fóliázott, falécezett

A tabló a nemi betegségek veszélyeiről, a megelőzés kiemelkedő fontosságáról, módjáról, és a segítségkérés lehetőségeiről tájékoztat.
  • A legújabb felmérések szerint a fiatalok serdülése és nemi élete is 3-5 évvel elõbb kezdõdik, mint 20-25 évvel ezelõtt. Sajnos sok fiatal meggondolatlanul váltogatja alkalmi partnereit, éretlenségébõl adódóan eszébe sem jut, hogy komoly baja is származhat ebbõl. A szexuális élet kérdéseirõl a legtöbb családban nem, vagy nem a megfelelõ módon beszélnek. A Stiefel egészségnevelés-tablósorozata segítheti a fiatalokat és a tanárokat is abban, hogy ezekre a problémákra megoldást találjanak. A nemi betegségekkel foglalkozó 3 részes tablósorozat elsõ tablója a nemi betegségek veszélyeirõl, a megelõzés kiemelkedõ fontosságáról, módjáról, és a segítségkérés lehetõségeirõl tájékoztat. Falitabló - fóliázott, faléces kivitel.