PASCO Ionszelektív elektród, kalcium

PS1184010
PASCO cikkszám:
PS-3518

Az ISE (Ion Selective Electrode) a Vezeték nélküli pH-mérő szenzorhoz csatlakozva lehetővé teszi a tanulók számára, hogy vizes oldatokban megmérjék a kalciumionok (Ca2+) jelenlétét és koncentrációját.

• Jellemzők:

• A Kalcium ISE szabványos PVC-membránt használ.
    • Mint ahogyan valamennyi hasonló technológiát használó ISE műszerre igaz, ez az elektród is véges élettartamú. Emiatt kínálunk pót érzékelő-modulokat (PVC mátrix érzékelő típus) is, melyek segítségével a modulok bizonyos időközönként cserélhetők, ahelyett, hogy az egész elektródot ki kellene cserélni.
    • A PASCO Ion szelektív elektródái ipari minőségű műszerek, melyek megfelelően használva kiváló eredményeket adnak.
    • Az ISE műszerek használata gyakorlatot ad gyúlékony, maró és korrozív vegyianyagokkal való kísérletezésben, illetve olyan szakmai tapasztalatot ad át, melyet csak számos hígítás és kalibrálás adhat meg használójának. Éppen emiatt ezek a műszerek nem ajánlottak általános és középiskolás diákok számára!
    • A Kalcium ISE pótalkatrész a következő termékhez: Vezeték nélküli pH-mérő szenzor (PS-3204).

A csomag tartalma:

• Szonda
    • Szonda modul

Specifikációk:

• Tartomány: 1 - 40 000 ppm vagy mg/l
    • pH tartomány: 2.0 - 8.0
    • Elektróda eltolódása: 26 ± 2 mV/tized
    • Interferencia: Pb2+, Hg2+, Si2+, Fe2+, Cu2+, Ni2+, NH3, Na+, Li+, Tris+, K+, Ba2+, Zn2+, Mg2+
    • Elektród típusa: PVC-membrán
    • Hosszúság: 155 mm