PASCO Ionszelektív elektród, kálium

PS1184012
PASCO cikkszám:
PS-3520

Az ISE (Ion Selective Electrode) a Vezeték nélküli pH-mérő szenzorhoz csatlakozva lehetővé teszi a tanulók számára, hogy megállapítsák a Káliumion (K+) jelenlétét és koncentrációját vizes oldatban.

• Jellemzők:

• A Kálium ISE egy szabványos PVC membránt használ.
    • Ahogyan az valamennyi hasonló technológiát használó ISE műszerre igaz, az élettartam véges. Emiatt kínálunk pót szenzormodulokat (PVC mátrix szenzor típus) is, melyek révén a modulok bizonyos időközönként cserélhetők, ahelyett, hogy az egész elektródát ki kellene cserélni.
    • A PASCO Ion szelektív elektródái ipari minőségű műszerek, melyek megfelelően használva kiváló eredményeket adnak.
    • Az ISE műszerek használata gyakorlatot ad gyúlékony, maró és korrozív vegyianyagokkal való kísérletezésben, illetve olyan szakmai tapasztalatot ad át, melyet csak számos hígítás és kalibrálás adhat meg használójának. Éppen emiatt ezek a műszerek nem ajánlottak általános és középiskolás diákok számára!
    • A Kálium ISE pótalkatrész a következő termékhez: Vezeték nélküli pH-mérő szenzor (PS-3204)

A csomag tartalma:

• Szonda