PASCO Ionszelektív elektród, klorid

PS1184011
PASCO cikkszám:
PS-3519

Az ISE (Ion Selective Electrode)  a Vezeték nélküli pH-mérő szenzor csatlakozva lehetővé teszi a tanulók számára, hogy megmérhessék vizes oldatokban a kloridion (Cl-) jelenlétét és koncentrációját.

• Jellemzők:

• A Klorid ISE szabvány PVC-membránt használ.
    • Mint ahogyan valamennyi hasonló technológiát használó ISE műszerre igaz, ez az elektród is véges élettartamú. Emiatt kínálunk pót érzékelő-modulokat (PVC mátrix érzékelő típus) is, melyek segítségével a modulok bizonyos időközönként cserélhetők, ahelyett, hogy az egész elektródot ki kellene cserélni.
    • A PASCO Ion szelektív elektródái ipari minőségű műszerek, melyek megfelelően használva kiváló eredményeket adnak.
    • Az ISE műszerek használata gyakorlatot ad gyúlékony, maró és korrozív vegyianyagokkal való kísérletezésben, illetve olyan szakmai tapasztalatot ad át, melyet csak számos hígítás és kalibrálás adhat meg használójának. Éppen emiatt ezek a műszerek nem ajánlottak általános és középiskolás diákok számára!
    • A Klorid ISE pótalkatrész a következő termékhez: Vezeték nélküli pH-mérő szenzor (PS-3204).

A csomag tartalma:

• Szonda