PASCO Vezeték nélküli Vérnyomásmérő szenzor

PS1184032
PASCO cikkszám:
PS-3218

A PASCO Vezeték nélküli Vérnyomásmérő szenzor segítsévél a diákok egyszerűen és gyorsan mérhetik mind a szisztolés és a diasztolés artériás vérnyomást (mmHg), mind a pulzusszámot (impulzus/perc (bpm)). A szisztolés és diasztolés nyomás értékeinek összehasonlítása a valós idejű grafikonon segít a diákoknak a vérnyomás fiziológiájának kontextuális megértésében.

• Felhasználási javaslat:

• A mozgás vérnyomásra és pulzusra gyakorolt hatásának megfigyelése.
    • Különböző tanulók vérnyomás és pulzus értékeinek összehasonlítása.
    • A testhelyet vérnyomásra és pulzusra gyakorolt hatásának megfigyelése.

A csomag tartalma:

• PASCO Vezeték nélküli Vérnyomásmérő szenzor
    • Szabványos kar mandzsetta
    • Hólyag és nyomáskioldó szelep
    • Használati útmutató (angol nyelvű)

Specifikációk:

• Pulzus:
      • Mértékegység: impulzus/perc (bpm)
      • Tartomány: 36 - 200 bpm
      • Pontosség: ±1 bpm
      • Felbontás: 1 bpm
    • Vérnyomás:
      • Mértékegység: Hgmm
      • Tartomány: 0 - 375 Hgmm
      • Pontosség: ±3 Hgmm
      • Felbontás: 0.05 Hgmm
    • Túlnyomás:
      • Mértékegység: Hgmm, N/m2,  kPa, atm, psi
      • Tartomány: 0 - 375 Hgmm
      • Pontosség: ±3 Hgmm
      • Felbontás: 0.05 Hgmm

Bluetooth csatlakoztathatóság:
    Szükséges szoftver:
    A PASCO szoftverek, melyek a Bluetooth 4 technológiát használják, a szoftverünk legújabb verzióját igénylik. PASCO Capstone 1.8.0 Mac-en és Windows-on elérhető. A PASCO SPARKvue 2.6.0 Mac-en, Windows-on, iOS-en, Android-on és Chromebook-on is fut.

Kompatibilitás/Rendszerkövetelmények:
    Minden jelenlegi Mac, iPad, iPhone, Android tablet vagy Android telefon támogatni fogja a közvetlen kapcsolatot a PASCO Bluetooth 4 eszközeihez.
    Windows számítógépek és tabletek, Chromebook-ok és régebbi Mac eszközöknek adapter szükséges a csatlakozáshoz.
    A teljes kompatibilitási részletek és a régebbi számítógépek kompatibilitásadatai elérhetők a gyártó honlapján.

Független adatrögzítés:
    Hosszútávú adatgyűjtés közvetlenül a szenzoron.
    A rögzítés módban a vezeték nélküli szenzorok a beépített memóriájukba gyűjtenek adatokat órákig, napokig, hetekig vagy akár hónapokig, anélkül, hogy számítógéphez, tablethez, Chromebook-hoz vagy okostelefonhoz csatlakoztatnánk őket.
    Amikor a kísérlet véget ért, egyszerűen csatlakoztassa a szenzort egy PASCO szoftvert futtató eszközhöz, és töltse le a rögzített adatokat.

Csak oktatási célokra:

Nem orvosi eszköz. A PASCO eszközei csak oktatási célokra készülnek, így nem alkalmasak létfenntartó eszközökkel való alkalmazásra, egészségügyi tesztekre, betegdiagnosztikára vagy ipari ellenőrzésre. Nem ajánlott kutatási vagy ipari célú felhasználásra, ideértve az ipari ellenőrzést vagy bármilyen ipari vizsgálatot.