Pályázatírás iskolák számára

P-GW

A Stiefel partnere a sikeres pályázatok megírásában Magyarország vezető pályázatírója, a Goodwill Consulting. Segítünk előkészíteni, megírni és lebonyolítani pályázatát - nagyon kedvező feltételekkel.

Pályázatírásról érdeklódjön a (06-1) 415-2010-es számon, vagy az iskola@stiefel.hu e-mail címen!

• GoodWill Consulting

Bemutatkozik a GoodWill Consulting Kft.

A GoodWill Consulting Kft. Magyarország piacvezető pályázatíró társasága. Ügyfeleink között a települési önkormányzatokon kívül megtalálhatóak a gazdasági társaságok, közoktatási intézmények, non-profit szervezetek is, melyeknek 13 éves működésünk során csak Magyarországon már több mint 4000 nyertes pályázatot készítettünk.

4 országra kiterjedő nemzetközi jelenlétünknek köszönhetően határon átnyúló pályázatokban is hatékonyan segítjük ügyfeleinket.

Cégünk pályázatíró tevékenysége kiemelkedő az iparágban, 84%-os sikerességünk eredményeként Közép-Európában már 218 milliárd Ft elnyert támogatáshoz tudtuk ügyfeleinket segíteni. Eredményeink mögött precíz, kitartó munkavégzés és rendkívül széleskörű tapasztalat áll, melyet továbbra is üzletfeleink elégedettségének szolgálatába kívánunk állítani.

Szolgáltatásaink

• Pályázatfigyelés

Ügyfélre szabottan pályázati lehetőségek ajánlása, közbeszerzési ajánlati felhívások folyamatos nyomon-követése

• Projektgenerálás