Digitális osztáylterem

• QOMO távvezérlő tábla, A5 méret, 1 db tollal, újratölthető (USB-n keresztül) elemek,25 órás vezeték nélküli kapcsolat, 16 programozható ikon, beépített LCD kijelző
    QIT30
Akár egy teljes napon keresztül is vezérelheti távolról az interaktív táblát távvezérlő táblánkkal! Számítógéphez kötött LCD-tévé is interaktív táblává alakítható vele!
  • A tábla kiváló segédeszköze az olyan oktatóknak, akik szeretnek óra közben a tanulók között járkálni. De nagy segítség a mozgássérült gyerekek számára is, akik csak nehezen tudnának a táblához kimenni.
    A kézitábla használata közben a nagy táblára szegezzük tekintetünket, s a kezünkben tartott tollal a vezérlőtáblán úgy dolgozunk, hogy arra oda sem nézünk: mozdulataink eredményét a kivetített képen látjuk.

• nagy kapacitású akkumulátor,
    • 25 óra működési idő,