Rákóczi állama

Kivitel
    fóliázott, lécezett
    53277A

A 300 éves évfordulóra készült el az új iskolai falitérkép, mely Rákóczi államát mutatja be.

• Kiadónk új térképével jelentőségéhez méltóan kívánja megismertetni a diákokkal a szabadságharc eseményeit és Rákóczi államát. A Magyarországi Konföderációt és az Erdélyi Fejedelemséget bemutató részletes térkép színezése és jelölései rendkívül sok információt hordoznak. A térkép a Magyar Királyság népei és a Rákóczi birtokok területi megoszlását mutatják be, a történelmi eseményeket előidéző okok szemléletes magyarázatára adnak lehetőséget.

Térképünk olyan átfogó képet nyújt történelmünknek erről a jelentős szakaszáról, melynek közvetítése eddig csak többféle különböző segédeszköz használatával volt lehetséges.

Matt fóliabevonattal és keményfa lécezéssel szállítjuk - szinte örökéletű darab.

Általános és középiskolába is ajánljuk. Válassza mellé a tanulói kézitérképet kiegészítőként, atlasz helyett!