Digitális osztáylterem

Robotics AddOn: Autonóm vezetés (Kiegészítő a Robotics TXT 4.0 alapkészlethez)

ÚJ
Robotics AddOn: Autonóm vezetés (Kiegészítő a Robotics TXT 4.0 alapkészlethez)
  • Robotics AddOn: Autonóm vezetés (Kiegészítő a Robotics TXT 4.0 alapkészlethez)
    fisch_av
    Státusz
    ÚJ
Építse meg és programozza meg a jövő autóját saját maga, az osztály abszolút csúcspontja! A Robotics Add On: Autonomous Driving a Robotics Base Set-tel együtt lehetőséget kínál számos izgalmas technika felfedezésére, amelyeket manapság szinte mindenki ismer a mindennapi életből. Az automatikus világítástól a sávelhagyásra figyelmeztető rendszeren, a tempomaton át az automatikus parkolásig – a modell lelkes szemeket garantál az osztályteremben. A készlet a differenciálmű mellett további kerekeket, LED-eket és szervomotort tartalmaz a kormányzáshoz. A Robotics Add On: Autonomous Driving című tananyagot zárja le az oktatási anyag, amely hét kísérletet tartalmaz kapcsolódó megoldásokkal.
  • Legfontosabb tények:
    - Robotics kiegészítő készlet a Robotics TXT 4.0 alapkészlethez