Robotics First Coding

FTK-560843
    Státusz
    ÚJ
Tanulj meg robotokat programozni.
  • Egy saját program egy robot programozására és életre keltésére hihetetlenül izgalmas! A mai világ elképzelhetetlen e technológia nélkül. Fischertechnik "Early Coding"-unk pedig ideális eszköz arra, hogy a fiatalokat megismertessük ezzel a lenyűgöző és rendkívül fontos területtel. Előkészített komponenseinek köszönhetően szórakoztató és izgalmas módon vezetheti be a gyerekeket a számítástechnika és a robotika világába. A két motor és érzékelő állandóan egy blokkban van integrálva. Ez azt jelenti: kapcsolja be, csatlakozzon a mobileszközhöz Bluetooth-on keresztül, és kezdje el a munkát! Az egyszerű grafikus programozási környezet előre definiált példákkal az életkornak megfelelő módon épül fel, így tökéletes a robotika elkezdéséhez.

Alkatrészek száma: 55 db
    Modellek építhetők: 3 db