Digitális osztáylterem

SNI - Kis felfedező - INTÉZMÉNYI

SJ_BD-TO0103-HUHU

Oktató szoftver, a kis felfedező olyan digitális program, mely a gyermekek térbeli tájékozódását síkban fejleszti, miközben számolni, összeadni is megtanulnak.

Termékleírás:

A kis felfedező olyan digitális program, mely a gyermekek térbeli tájékozódását síkban fejleszti, miközben számolni, összeadni is megtanulnak. Megismerkedhetnek Magyarország térképével, s közben Sokoldalú Süni bőrébe bújva megmenthetik Virághajú Violettát is. Sok kisiskolás gyermeknél nem stabilizálódik a kézdominancia vagy nem a domináns kezét használja írásra, rajzolásra. Ez a játék arra is alkalmas, hogy megfigyeljük gyermekünket és a domináns kézre állíthassuk be a virtuális dobókocka használatát. A Petői alapelvek szerint! A Pető András Főiskola szakértőivel fejlesztve.