Digitális osztáylterem

fisch_feh
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik oktatási termékek átfogó, szabadon hozzáférhető tananyagokat tartalmaznak. Ezeket a tanárképző főiskolákkal, tanárokkal és didaktikusokkal együtt fejlesztették ki, és ideálisak az osztálytermi igényeknek. A témabevezetés mellett elérhetőek az óratervek feladatlapokkal és oktatási terv hivatkozásokkal.
  • 17 izgalmas modell készen áll a felfedezésre a jövő technikusai által! A hallgatók X szórakoztató kísérletet hajthatnak végre olyan modellek felhasználásával, mint a fénymérleg, az ollós emelés vagy az ablaktörlő, hogy megismerjék a mögöttük rejlő izgalmas technológiát. Természetesen mindenféle különféle hajtóművet is fel tudnak építeni, például óraműszerkezetet, különböző bolygókerekeket vagy differenciálművet. További ingyenes anyagok állnak rendelkezésre az interneten, amelyek segítenek ezeknek a fogalmaknak az oktatásában.