Digitális osztáylterem

fisch_pa
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik oktatási termékek átfogó, szabadon hozzáférhető tananyagokat tartalmaznak. Ezeket a tanárképző főiskolákkal, tanárokkal és didaktikusokkal együtt fejlesztették ki, és ideálisak az osztálytermi igényeknek. A témabevezetés mellett elérhetőek az óratervek feladatlapokkal és oktatási terv hivatkozásokkal.
  • Az első kísérleteket a pneumatikával Kr. E. Harmadik században hajtották végre, és felfedezték a sűrített levegő rendkívüli sokoldalúságát és hasznosságát. 8 modell és 29 kísérlet felhasználásával a STEM Pneumatics megtanítja a pneumatika alapelveit, és bemutatja olyan alkatrészek működését, mint a kompresszorok, pneumatikus szelepek és hengerek, valamint a kipufogó fojtószelep. A koncepció tartalmazza a tanárok óraterveinek teljes készletét is.