Szűrés
Méret

Speciális eszközcsomagok a digitális munkarendhez

Főkategória >Interaktív eszközök >Speciális eszközcsomagok a digitális munkarendhez

Ha most nincsenek is gyerekek az iskolában, az oktatás előbb-utóbb újra fog indulni. Addig is nagy segítség a pedagógusoknak, ha nem egy apró laptop képernyőjén, hanem egy valódi iskolai tábla méretű interaktív LCD-kijelzőn tarthatják meg távóráikat. Mintha csak ott ülnének a tanulók az osztályban.

Ha aztán újra megtelnek az osztálytermek, az eszközök továbbra is jól használhatók lesznek. Egy esetleges új járványhelyzet pedig már felkészülten éri az iskolát.

A rendkívüli körülményekre való tekintettel az okos osztályterem eszközei most rendkívüli kedvezményekkel vásárolhatók meg. A járvány elmúlik, a kedvezményesen beszerzett eszköz megmarad.

Ezekkel a feltételekkel kizárólag a koronavírus miatti veszélyhelyzet lezárását követő teljes hónap utolsó napjáig.

Bővebb leírás a csomagokról itt: Speciális interaktív vizuáltechnikai eszközcsomagok a vészhelyzet idejére

Sorrend:

Interaktív eszközök a digitális munkarendhez  Eszközcsomagok távoktatáshoz  Kedvezményes eszközcsomagok interaktív oktatáshoz a veszélyhelyzet idejére  Interaktív tábla, interaktív érintőképernyő, csoportmunka szofver  Legamaster  DisplayNote