Százalékszámítás + 10 db ajándék tanulói munkalap

70 x 100
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

Százalékszámítás faléces oktatótabló 10 db ajándék tanulói munkalappal.
  • A Százalékszámítás című tabló a felső tagozatosok matematikai képzésének kitűnő kiegészítője. A négy alapművelet után a leggyakoribb, legfontosabb matematikai művelet, amelyet majd a nebulók felnőtt életük során használnak éppen a százalékszámítás – a nagy tapasztalattal rendelkező matematika szakos tanárok szerint elmondása szerint azonban, viszonylagos egyszerűsége ellenére is, a megértése, tanítása általában nehézségekbe ütközik. A pedagógusok a százalék és a százalékszámítás fogalmának megértését a jól érthető, egyszerű példák minél nagyobb számban történő felvonultatásával szokták áthidalni, mint a varrónői mérőszalagok vagdosása, fapálcikák, dominók rakosgatása, száz centis vonalzó bemutatása… Ezt a munkát könnyíti meg nagymértékben Százalékszámítás tablónk, amely nemcsak a lehető legegyszerűbb, jópofa illusztrációk segítségével érteti meg a tanulókkal a százalék fogalmát, de néhány játékos feladattal is bír. Írható, letörölhető, nagy szakítószilárdságú fóliabevonattal és minőségi keményfa lécezéssel készült.