Százalékszámítás

70 x 100
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

Százalékszámítás faléces oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• A Százalékszámítás című tabló a felső tagozatosok matematikai képzésének kitűnő kiegészítője. A négy alapművelet után a leggyakoribb, legfontosabb matematikai művelet, amelyet majd a nebulók felnőtt életük során használnak éppen a százalékszámítás – a nagy tapasztalattal rendelkező matematika szakos tanárok szerint elmondása szerint azonban, viszonylagos egyszerűsége ellenére is, a megértése, tanítása általában nehézségekbe ütközik. A pedagógusok a százalék és a százalékszámítás fogalmának megértését a jól érthető, egyszerű példák minél nagyobb számban történő felvonultatásával szokták áthidalni, mint a varrónői mérőszalagok vagdosása, fapálcikák, dominók rakosgatása, száz centis vonalzó bemutatása… Ezt a munkát könnyíti meg nagymértékben Százalékszámítás tablónk, amely nemcsak a lehető legegyszerűbb, jópofa illusztrációk segítségével érteti meg a tanulókkal a százalék fogalmát, de néhány játékos feladattal is bír. Írható, letörölhető, nagy szakítószilárdságú fóliabevonattal és minőségi keményfa lécezéssel készült.

Vásároljon a Százalékszámítás oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft