Szorzótábla (ponttal) DUO

Tömeg
    640 g/db

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Kétoldalas tablónk, a szorzótábla kedves, vidám figurái még egyszer rögzítik az immár szorzószámként használt számokat és felvezetik a teljes feladatsort. Az igényeknek megfelelően a szorzótáblát két verzióban kínáljuk: x-szel és ponttal.

A nagy szíkítószilárdságú, írható-letörölhető fóliabevonattal ellátott tabló hátoldala munkaoldal, így lehetőséget biztosítva a gyakorlásra, számonkérésre
    .

Kitűnően használható az interaktív táblára fejlesztett 1×1 digitális tananyaggal illetve otthoni gyakorlásként a Fixi tanulói munkalappal.

Vásároljon a Szorzótábla oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft