TOP_PLUSZ-3.3.1-21 ajánlott óvodai eszközök

Digitális osztáylterem
Főkategória >Pályázatok >TOP_PLUSZ-3.3.1-21 ajánlott óvodai eszközök

Összefoglaló kategória a TOP_Plusz-3.3.1-21 Gyermeknevelést támogató humán infrastruktúra fejlesztése pályázat számára.

A pályázat lehetővé teszi, hogy a bölcsődei/óvodai fejlesztések keretében az EMMI által meghatározott Nevelési-oktatási intézmények kötelező minimum felszerelésének megfelelő eszközökkel bővüljenek a pályázó intézmények.

Az eszközök többek közt közvetlenül a bölcsődei neveléshez, gondozáshoz, óvodai neveléshez kapcsolódóan, informatikai eszközök, berendezések, szoftverek, óvodai nevelési munkához kapcsolódóan, a gyermekek komplex személyiségfejlődéséhez, illetve az iskola megkezdéséhez készség- és képességfejlődéshez szükséges fejlesztő játékok, egyéb eszközök, melyek ebben a kategóriában megtalálhatóak.

IDE kattintva megtekintheti a 2022-es összefoglaló, folyamatosan frissülő Óvoda katalógusunkat. >>