The English Alphabet DUO + 10 db ajándék tanulói munkalap

120 x 160
    Kivitel
    fóliázott, lécezett
Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben, 10 db. ajándék munkalappal. Azoknak, akik most kezdenek ismerkedni az angol nyelvvel.
  • Az angol nyelv alapjának, az angol abc-nek az elsajátítását segíti ez az oktatótablónk. Kedves rajzaival, kiejtés magyarázatával, példamondataival könnyebbé teszi a nyelvtanulás kezdetét. Tekintse meg többi angol nyelvi tablónkat is!

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és minőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

A tablóhoz 10 db Fixi tanulói munkalapot adunk ajándékba, a tablóéval teljesen megegyező tartalommal és írható-letörölhető felülettel. További példányok webáruházunkban megvásárolhatók.