Digitális osztáylterem

120 x 160
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

Oktatótabló, fóliázott-lécezett kivitelben. Azoknak, akik most kezdenek ismerkedni az angol nyelvvel.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• Az angol nyelv alapjának, az angol abc-nek az elsajátítását segíti ez az oktatótablónk. Kedves rajzaival, kiejtés magyarázatával, példamondataival könnyebbé teszi a nyelvtanulás kezdetét. Tekintse meg többi angol nyelvi tablónkat is!

Írható-lemosható felületű, így lehetőséget teremt az interaktív órai munkára. Erős fóliabevonata és minőségi bükkfa lécezése miatt rendkívül időtálló darab.

Vásároljon a The English Alphabet oktatótabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft