UboardMate CC fehértáblaszoftver licenc - Windows

• UboardMate CC fehértáblaszoftver licenc - Windows
    LM7-197071

A UboardMate CC egy olyan interaktív fehértáblaprogram, amely megában foglalja a fehértáblán való oktatást és a tanár-diák interakciót.

• A UboardMate CC egyszerű és felhasználóbarát kezelőfelülettel, sima és valós írásélménnyel, közvetlen és kényelmes prezentációs képességekkel rendelkezik. Gazdag beépített eszközkészlettel rendelkezik, mely minden olyan funkcionális és tanár-diák modult magában foglal, amik szükségesek a kiemelkedő oktatáshoz és megkönnyítik a tanárok és diákok közötti osztálytermi interakciókat. Teljesen kompatibilis hétköznapi Office dokumentumokkal és ideális osztálytermi- és konferenciaprezetációkra. A program a felhasználói élményre összpontosít, ezért a program úgy lett kialakítva, hogy igazodjon a tanárok oktatás és az elődadók prezentációs szokásaihoz, fokozva a tanítási és prezentációs élményt.