Digitális osztáylterem

• Életkor
    DS103312
Akció: 12 832 Ft
Kezdete: 2022.05.19   A készlet erejéig!

Jógakártyák versbe öntött ászanákkal.

• Tartalma

• 30 db karton kártya
    • 1 db ászana füzet (66 oldal)
    • használati útmutató

Pedagógiai jelentőség

A kártyák egyik oldalán a jógagyakorlat képe látható, a hátoldalán pedig annak verses leírása. Segítenek a legkisebbeknek az ászanák elsajátításában: a képet szóbeli megerősítés is követi. A motoros képességek és a figyelem fejlesztése mellett fejlődik a megértés, az emlékezet és a tervezésre való képesség is.

Használati javaslat

Az ászana füzetben (angolul és németül) megtalálhatóak a kártyákon szereplő pozíciók, azok testre gyakorolt pozitív hatásai és a hozzájuk tartozó versikék. Ajánlott mozdulatsorokat is tartalmaz. A kártyák nagy méretének köszönhetően az eszköz kiválóan használható csoportban is. A gyakorlatok a versike elhangzása, vagy előzetes bemutatás után is kivetelezhetőek. A versek angolul és németül szerepelnek a kártyákon, így az eszköz kiválóan alkalmas nyelvtanulási célból.

Ilona Holterdorf által kifejlesztve.