Digitális osztáylterem

fisch_4
    Státusz
    ÚJ
A fischertechnik oktatási termékek átfogó, szabadon hozzáférhető tananyagokat tartalmaznak. Ezeket a tanárképző főiskolákkal, tanárokkal és didaktikusokkal együtt fejlesztették ki, és ideálisak az osztálytermi igényeknek. A témabevezetés mellett elérhetőek az óratervek feladatlapokkal és oktatási terv hivatkozásokkal.
  • Ismerje meg az optikai jelenségeket az osztályteremben, és végezzen kísérleteket a fénnyel! Fedezze fel az umbra és a penumbra fogalmát, nézzen meg izgalmas tárgyakat nagyító alatt, vagy mondja el az időt napóra segítségével. Ezeket és más izgalmas témákat szórakoztatóan meg lehet tanulni a Class Set Optics használatáról. Az épületkészlet hat modellt kínál, amelyek gyorsan elkészíthetők és könnyen használhatók az osztályteremben, 6 izgalmas kísérlet mellett. Az osztálykészlet 16 egyéni készletet tartalmaz, és például 30 tanuló és egy tanár számára alkalmas.