iDoctum Általános közlekedési ismeretek - KRESZ

• iDoctum Általános közlekedési ismeretek - KRESZ
    SJ_BD-064-KRESZ

Oktató szoftver, abból a célból készült. hogy a 10-16 éves korosztály megtanulja akár önállóan, akár pedagógus segítségével a közlekedéssel kapcsolatos alapfogalmakat, és egyúttal a gyalogos és kerékpáros közlekedés alapjait.

Termékleírás:

Általános Közlekedési Ismeretek (KRESZ) A 10-16 éves diákok számára kialakított Általános Közlekedési Ismeretek anyag célja, hogy a diákok akár önállóan, vagy pedagógus segítségével, megismerkedjenek meg a közlekedéssel kapcsolatos fogalmakkal, és a gyalogos és kerékpáros közlekedés alapjaival. A közlekedési szokásokat és az általános közlekedési ismereteket a diákok érdekes tesztek és játékok segítségével gyakorolhatják be, valamint a pedagógusok hozzásegíthetik diákjaikat a valós forgalmi helyzetek megismeréséhez, illetve az azokhoz való alkalmazkodást és megfelelő helyzetfelismerést. Témakörök: • Fogalmak • Táblák jelzések • Gyalogos Közlekedés • Kerékpáros Közlekedés • Tesztek • Játékok CD-korongos verzió. Korosztály: 10-16 év.