iDoctum Levegőburok - Földrajz

• iDoctum Levegőburok - Földrajz
    SJ_BD-080-FOL

Oktató szoftver,  a tananyag egyszerűen kezelhető interaktív animációk formájában segíti a pedagógusokat az anyag látványos szemléltetésében, a motiválásban, a diákokat a tanulásban. 12 interaktív animáció a levegőburok témakörében.

Termékleírás:

A tananyag egyszerűen kezelhető interaktív animációk formájában segíti a pedagógusokat az anyag látványos szemléltetésében, a motiválásban, a diákokat a tanulásban. 12 interaktív animáció a levegőburok témakörében. Témakörök: • Konvekciós csapadékképződés • Orográfiai (domborzati) csapadékképződés • Frontális csapadékképződés • Földi légkörzés I. • Földi légkörzés II. • Trópusi monszun • A Nap sugarainak beesési szöge I. • A Nap sugarainak beesési szöge II. • A légköri felmelegedést befolyásoló tényezők - Kitettség • A felszín anyaga • A levegő felmelegedése • A légkör szerkezete • Az üvegházhatás • Üvegházhatás nélkül • Mérsékelt övezeti monszun - nyár • Mérsékelt övezeti monszun - tél CD-korongos verzió. Korosztály: 12-16 év.