Művészeti nevelés taneszközök

iDoctum Mechanika - Fizika

SJ_BD-064-FIZ

Oktató szoftver, segít könnyebben megérteni a mozgások témakörét.

Termékleírás:

Fizika - Mechanika A tananyag a mozgások témakörét dolgozza fel. Segíti az általános iskola 7. osztályos valamint a középiskola 9-10.-es tanulóit a tanultak jobb megértésében. Az animációk, feladatok segítségével különböző fizikai jelenségeket mutathatunk be, pontos méréseket végezhetünk. Nehéz fizikai fogalmakat tehetünk szemléletessé (pl. szögsebesség, szögbefordulás) Az alapos tudás kialakításához szükséges a műveleti szabályokban megnyilvánuló eltérések hangsúlyozása is. Témakörök: • Egyenes vonalú, egyenletes mozgás • Egyenletesen változó mozgás • Egyenletes körmozgás • Vonatkoztatási rendszer • Mozgások összetétele • Rezgőmozgás I. • RezgőmozgásII. • Hullámmozgás I. • Hullámmozgás II. • Hőmozgás CD-korongos verzió. Korosztály: 12-15 év.